Interaktivní multifunkční hopsadlo

Interaktivní multifunkční hopsadlo

Výrobce: Huile Toys

Objednací kód: 00002351

2 179 Kč1 801 Kč bez DPH

2 890 Kč

o 25%

Skladem

Technické vlastnosti

Záruční doba: 24 měsíců

Popis produktu

Nové interaktivní, vzdělávací, multifunkční dětské hopsadlo. Hračka je vyrobena z velmi kvalitních materiálů, bezpečných pro děti. Dítě se může v hopsadle pohybovat, otáčet, odrážet. Hračka pomáhá rozvíjet pohybovou motoriku. Hračky umístěné na hopsadle poskytují dobrou zábavu a zároveň rozvíjí dotykové vjemy. Melodie, zvuky a světelné efekty upozorňují a dávají Vašemu dítěti spousty pozitivních podnětů. Měkké sedadlo trampolíny se otáčí o 360°, to umožňuje Vašemu dítěti přístup ke všem atrakcím na hračce. Díky použitým gumám v nastavitelné základně, může dítě bezpečně pohybovat nožičkami po zemi. Hračka umožňuje připravit dítě na první krůčky posilováním svalů nohou.

Atrakce na hopsadle:

Pianko: Barevně pod světlený klavír s housenkou má dvě zábavné funkce. 1. Housenka má na sobě barevná pod světlená kolečka, jejich stlačením dítě uvidí barevná blikající světélka, veselé zvuky, smích dítěte, křik, kvákání žab a veselé melodie. Kola na housence jsou zakončena plstěnými proužky, které dítě motivují k doteku. Hlemýžď nacházející se vedle housenky má na sobě úchyt, kterým dítě rozpohybuje kolečka a oči housenky. Tato hra je doprovázena veselými zvuky. Klávesy DO RE MI ukrývají v sobě příjemné melodie, stačí stisknout libovolnou klávesu, aby bylo slyšet příjemnou hudbu a blikající světla. 2. Po přepnutí přepínače do druhé pozice hračka pobízí dítě k aktivitě. Klávesy DO RE MI přehrávají skladbu do re mi. Pianko má regulaci hlasitosti. Příjemné melodie stimulují sluch a působí pozitivně na představivost dítěte.
Chrastítko sova: Sovička na zeleném stonku ukrývá v bříšku barevné korálky, které při pohybu sovičky chrastí.
Barevná koule: Na hrazdičce se může otáčet kolem své vlastní osy. Uvnitř obsahuje kuličku, která vydává v momentě otáčení veselé zvuky. Na hrazdičce jsou zavěšena rovněž plastová kolečka, která je možné přesouvat, obsahují různé tvary a barvu.
Plastová hrazdička s pyramidou: Barevné díly umístěny na hrazdičce umožňují složit pyramidu.
Látková hrazdička: Obsahuje tři závěsné hračky. Bezpečné zrcátko, berušku a včelku.
Všechny hračky z hrací sestavy jsou odnímatelné, díky tomu si Vaše dítě může hrát s každou hračkou této sestavy samostatně.

Technické parametry:

- hloubka sedadla: cca 26 cm
- průměr sedadla: cca 30 cm
- vzdálenost od konce sezení (nohaviček) do podloží: do 22 cm
- rozestup noh: cca 73 cm
- výška stolku: cca 60 cm
- sedadlo je odnímatelné a je možné jej prát max. na 30°C
- materiál: 100% polyester
- napájení: 3xAA baterie (nejsou součástí balení)
- hmotnost: 6kg
- rozměry balení: 70x57x18 cm
- věk: 6m+
- certifikace CE

Podobné produkty

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.